Medtrum TouchCare® Nano Systeem

TouchCare® Nano Systeem en smartphone

TouchCare® Nano Systeem

De TouchCare Nano met geïntegreerde sensor is geschikt vanaf 6 jaar. Deze sensor communiceert met de TouchCare Nano patchpompen. Dit vormt een Hybrid Closed Loop in combinatie met APGO. De sensor is klein in formaat en wordt 10 dagen gedragen.

Hoe gebruik ik dit product?

De TouchCare Nano is een CGM sensor met een gebruiksduur van 10 dagen. De opwarmtijd bedraagt 30 minuten en kalibratie is niet nodig. Vanaf de leeftijd 6 jaar en 22 kilogram mag de sensor gebruikt worden. Volwassenen mogen de sensor op de arm en buik dragen, kinderen op de bovenkant bil en buik. De sensor is af te lezen op de smartphone (Android en iOS), Apple Watch of de ontvanger.

Breed assortiment glucosesensoren

Mediq levert een breed assortiment glucosesensoren. Zowel Continue Glucose Monitoring (CGM) als Flash Glucose Monitoring (FGM) systemen. Alle informatie per sensor is overzichtelijk verzameld. 

Kom alles te weten over sensortherapie

De keuze voor sensortherapie wordt niet zomaar gemaakt. Het is een andere manier van diabetes behandelen. Daarom wordt de beslissing voor sensortherapie samen met uw behandelaar genomen. Een goede voorbereiding is daarbij erg handig. 

Technische specificaties

MARD 9,7%
Kalibratie dmv vingerprik Fabriekskalibratie en kalibratie dmv vingertprik mogelijk
Meetbereik 2 - 22.2 mmol/l
Gebruiksduur sensor 10 dagen
Opwarmduur sensor 30 minuten
Gebruiksduur zender maximaal 1 jaar
Inbreng diepte 5 mm
Inbreng hoek 90 graden 
Waterbestendigheid IP28 (Maximaal 60 minuten op 2,5 meter diepte)
Aantal zenders  
Bereik van de zender 10 meter
Plaatsingsmogelijkheden Volwassen: Arm en buik. Kinderen: Buik en billen
Inserter Ja
Data overdracht Bluetooth
Uitlees / synchronisatie frequentie Continue icm EasyPatch App
Grootte van de sensor 28.3 x 17.8 x 5.1mm
Grootte van de reader Mobiele telefoon of PDM 
Grootte van de pleister 38 × 27 mm
Vergoedingscriteria CGM of FGM

Functionaliteiten

Hybrid closed loop Ja
Interferentie met medicatie (zoals paracetamol)

Paracetamol; 1 mg/dL verstoorders (Handelsnaam: paracetamol, acetaminophen)veroorzaken niet meer dan ±15mg/dL verandering in de respons van de glucosesensor.

Welke alarmen? Glucose te laag 
Glucose te hoog
Glucoselimiet
Glucose snel daalt         
Glucose stijgt snel
Hoog voorspeld 
Laag voorspeld

Alarm melding op smartphone Ja

Connectivity

Pomp connectie Ja

Ja, EasyPatch app op Apple Watch

Ja, via EasyFollow

Ja, via EasyView

Nee

Smartphone connectie

Ja, EasyPatch app op iOS en Android

Smartwatch connectie

Ja, EasyPatch app op Apple Watch

Volgen op afstand Ja, via EasyFollow
Delen met behandelaar Ja, via EasyView
Glucosemeter Nee

Overig

Leeftijdstoekenning

> 6 jaar voor Automodus

Gebruik in overleg met behandelaar indien
Hulp bij vragen

Wij hebben de belangrijkste vragen en antwoorden voor u verzameld op onze Veelgestelde vragenpagina.

Technische problemen met uw sensor?

Deze sensor wordt geleverd door Medrum. Ervaart u technische problemen met uw sensor, ontvanger of transmitter? Dan kunt u contact met hen opnemen. Medtronic is telefonisch bereikbaar via 0800- 63 38 786.